Розстрочка з доставкою
для інтернет-магазинів

Сервіс «Розстрочка з доставкою» дає вам можливість продавати товари та послуги у розстрочку всім вашим покупцям, без вкладення власних коштів і будь-яких ризиків - обслуговування та фінансування сервісу розстрочки повністю здійснюється оператором сервісу - компанією «Лізинг ІТ».

Власна програма розстрочки від інтернет-магазину - найбільш дієвий інструмент збільшення продажів, залучення нових клієнтів та підтримання їх лояльності. При цьому такий інструмент не вимагає від вас ніяких додаткових витрат на його запуск.

За допомогою сервісу «Розстрочка з доставкою» можуть продаватися будь-які товари, призначені для кінцевого використання покупцем (не для перепродажу) - комп'ютери та ноутбуки, електроніка і побутова техніка, програмне забезпечення, меблі, годинники та прикраси, дизель-генератори, автозапчастини, котли, човнові мотори, автошини, товари для спорту і відпочинку, дитячі товари, одяг, обладнання, інструменти, верстати, торговельне обладнання та багато багато іншого - спектр товарів фактично необмежений.

Обмеження за вартістю товарів і послуг відсутні. Покупець може одночасно купити кілька товарів чи послуг в розстрочку.

Продавати товари та послуги в розстрочку можна будь-яким покупцям - фізичним особам, юридичним особам, СПД. При цьому обмеження за віком покупця або терміну роботи підприємства відсутні, тобто розстрочку можна пропонувати, в тому числі, і для підприємств, які тільки починають свою діяльність, і яких, як правило, банки не кредитують.

Просувайте бренд вашого магазину як кращого та професійного продавця, який довіряє своїм покупцям - надавайте їм сервіс «Розстрочка з доставкою».


Правила отримання обладнання в системі LeaseIT Завантажити

Правила участі постачальника в системі LeaseIT Завантажити

Онлайн-магазини, що вже використовують фінансові програми компанії

Сервіс вже діє більше ніж в 100 інтернет-магазинах по всій Україні!