Що таке LeaseIT?

LeaseIT – це можливість отримати необхідне ІТ–обладнання вже зараз, а сплачувати за нього під час використання.

Забезпечення належного рівня інформатизації підприємства вимагає значних коштів. Оптимальне управління такими витратами є досить складним завданням. Зазвичай, можна придбати те, на що вистачає коштів, або зачекати та накопичити ще, або отримати банківський кредит.

На сьогоднішній день більшість українських підприємств відчуває нестачу обігових коштів. Для оновлення власних основних фондів, впровадження нових технологій підприємствам необхідно залучати додаткові джерела фінансування.

LeaseIT створено спеціально для юридичних осіб - підприємств малого та середнього бізнесу, які не мають можливості чекати або купувати те, що не в повному обсязі відповідає потребам їх бізнесу. Такі підприємства намагаються завжди бути на крок попереду конкурентів, в тому числі як за рахунок використання прогресивних ІТ-технологій, так і за рахунок ефективного управління фінансами. Вони цінують власну незалежність та свій час, тому звертаються до банківського кредитного фінансування в останню чергу.

Скориставшись продуктом LeaseIT, Ви придбаєте саме те обладнання, яке за інших умов не мали б можливості придбати, звільнивши при цьому грошові кошти на інші невідкладні потреби.

Технологія фінансування LeaseIT дозволяє отримати необхідне фінансування для придбання ІТ-обладнання набагато простіше, ніж банківський кредит. Мінімальні вимоги надають таку можливість майже кожному підприємству. Для цього необхідно тільки мати надходження, достатні для сплати щомісячного платежу.

Угода з фінансування придбання обладнання оформлюється швидко і просто, у будь-якого постачальника ІТ-обладнання – учасника системи LeaseIT. При цьому Ви не відвідуєте фінансову установу, витрачаєте мінімум часу та надаєте мінімум необхідних документів безпосередньо продавцю.

Для отримання рішення щодо надання фінансування Вам необхідно тільки заповнити та надати постачальнику – учаснику системи LeaseIT відповідну заявку.

LeaseIT надає можливість обрати оптимальну для кожного підприємства-покупця комбінацію розміру авансового платежу, терміну фінансування, виду договору та інших умов.

Сплативши авансовий платіж, Ви одразу отримуєте необхідне обладнання, за допомогою якого зможете заробляти кошти для подальшого зростання Вашого бізнесу