Місія та цінності

Місія

Інформатизуючи країну, вивести її на європейський рівень за показниками загальної комп’ютерізації населення. Створюючи власні фінансові програми, збільшувати обсяг продажів постачальників ІТ-обладнання та надавати можливість клієнтам розвивати свій бізнес.

Бачення

ПрАТ "Лізинг ІТ" є успішно прогресуючою компанією, унікальною в своїй сфері діяльності. Основним прагненням компанії є створення системи інноваційних фінансових послуг для середнього та малого бізнесу, а також для фізичних осіб-підприємців.
Характерною рисою нашої компанії є кредитування тієї категорії клієнтів, з якою інші фінансові установи переважно не працюють.

Продукти

Фінансові продукти, які пропонує ПрАТ "Лізинг ІТ" ідуть в контексті із світовими стандартами. Постійне вдосконалення наших фінансових технологій дозволяє бути впевненим у тому, що головна наша мета – створення насправді клієнтоорієнтованого продукту.

Стиль

Стиль та дизайн, які використовує ПрАТ "Лізинг ІТ" при своїй роботі, цілковито спрямовані на досягнення поєднання бренду постачальника обладнання та бренду технології фінансування. Ми не кидаємося у вічі, але завжди поруч.

Саме завдяки постійного пошуку нових, недосяжних раніше за умов стандартизованих підходів, нетрадиційних рішень досягаються стратегічні цілі технології LeaseIT:

  • розвиток малого та середнього бізнесу;
  • розвиток ринку IT-обладнання;
  • затвердження нових стандартів ринку фінансових послуг України.

Постійне прийняття нових викликів – стимулює розвиток та зростання добробуту як компанії, так і її співробітників, інвесторів, партнерів і всього українського суспільства.

Цінності

  • Клієнти – надавати клієнтам широкий спектр фінансових послуг задля найбільш ефективного використання ними власних ресурсів та управління основними фондами.
  • Клієнтоорієнтованість – постійна увага компаній спрямована на задоволення якомога ширшої маси споживачів. Швидкість та зручність отримання фінансування є головними рисами нашої клієнтоорієнтованості.
  • Персонал – постійне вдосконалення. Загальний рівень команди визначає за рівнем останнього гравця.
  • Прибуток – отримуючи власний прибуток, допомагати отримувати його іншим!
  • Прагнення розширення – покривати сферою своїх послуг всю Україну, аби сприяти її максимальній інформатизації.

Постійне прийняття нових викликів – стимулює розвиток та зростання добробуту як компанії, так і її співробітників, інвесторів, партнерів і всього українського суспільства.